
Goofy текстилна таванна лампа с различни сладки животни 30x20x70см.
Детски полилеи, диаметър
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Helam, който имаме на склад на цена 65.70 и с гаранция от 3 години.
| Видове детско осветление | Детски полилеи |
|---|---|
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Стил | Детски |
| Функция | LED технолигия |
| Общ светлинен поток | 4675 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Място | Детска стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 5 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | ARTOIS Light4home, OXFORD |
| Производител | Helam |

Детски полилеи, диаметър
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи, диаметър
В наличност

Детски полилеи, диаметър
В наличност
Детски полилеи, диаметър
В наличност
Детски полилеи, диаметър
В наличност

Нощни лампи
В наличност



Нощни лампи
В наличност





Нощни лампи

Детски полилеи, диаметър
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Диаметър


Нощни лампи


Детски полилеи, диаметър
В наличност
Нощни лампи, диаметър

Нощни лампи

Детски настолни лампи
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност


E27, LED
В наличност
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка