
Бял/розов детски полилей с метален абажур Single – Candellux Lighting
Детски полилеи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детска силиконова нощна лампа. Това декоративно осветително тяло не е играчка за деца. Форма на капибара с функция RGB + W (бяла светлина). Сензорен превключвател позволява смяна на цвета на светлината и нивото на яркост само с докосване. Вградена батерия 18650 Li-ion 1200 mAh. Време за зареждане: 3,5 ч. Време на светене: 9-50 ч (в зависимост от избрания режим). В комплекта е включен USB кабел за зареждане (1 м).
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Тип | Нощна лампа/Настолна лампа |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/Сензорно управление |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Жавот на батерията | 50 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Производител | Polux |

Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност






Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Детски настолни лампи
В наличност

Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност


Нощни лампи


Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност