
Philips 71769/90/16 - LED Детски Проектор DISNEY DORY LED/0,1W/3xAAA
История на цените
- 22.05.2026 г. - 29,6 € / 57,89 лв.
- 15.08.2025 г. - 29,6 € / 57,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
2 в 1 - служи като нощна лампа и проектор.С мотив на рибката Дори и нейните приятели от филма „Търсенето на Дори“ на Disney Pixar.В проектора се поставят въртящи се дискове с изображения, които стимулират детското въображение.В комплекта има общо три такива диска, всеки с осем различни мотива.Функцията на преносима лампа може да се използва от вашето дете като нощна светлина.Лампата излъчва топла бяла светлина.Работи с три батерии AAA (не са включени в комплекта).
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Брой крушки | 1 |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Функция | На батерии, не са включени/LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Напрежение | 4,5 V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,1 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Метод на свързване | С батерии |
| Входяща мощност | 0,1 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 5 lm |
| Тип | Настолна лампа |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 1 W |
| Series | DORY Philips, PROJECT Philips |
| Производител | Philips |
Подобни продукти


Winfun - 3 в 1 Въртележка, Проектор и Нощна Лампа 720005
Нощни лампи

Детска таванна лампа синя с Bulby - Harrie meets Bulby
В наличност
СТЕНЕН АПЛИК МЕЧЕ G170-W LINE
В наличност
Kaichi - Нощна лампа Blue Moon K999-303B
Нощни лампи

Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Лампа ASTI A Black Gold APP173-1CP
В наличност
Аплик ПРИНЦЕСА, 1xE27

Пендел PANDA G162-1CP
В наличност
Детска таванна лампа бяла с цветя - Harrie between Flowers
В наличност
Trousselier - Магическа лампа Пирати - Бяла 12 V
Нощни лампи

Музикална въртележка за легло Fisher Price, мечета-пеперуди

Dalber 64389 - Детски аплик LITTLE DRAGON 1xE27/15W/230V
Детско стенно осветление
В наличност
Пендел Blue Cloud
В наличност
Аплик КОТКИ, 1xE27

Пендел WHITE BEAR APP1597-1CP
В наличност
СТЕННА ЛАМПА АПЛИК WHITE BEAR G161-1W
В наличност
Плафониера ФУТБОЛНА ТОПКА, ø300, син/бял, 1xE27

Плафониера ФУТБОЛНА ТОПКА, ø300, черен/бял, 1xE27

СТЕННА ЛАМПА LED G181-W WHITE BEAR
Нощни лампи
В наличност
Hape - Музикална нощна лампа - Овчица H8520
Нощни лампи

Trousselier - Магическа лампа Влакче - Бяла 12 V
Нощни лампи

Reer - MyMagicStaright музикален проектор 52050
Диаметър

Babymoov Мека нощна лампа Squeezy
Нощни лампи

Moni toys - Нощна лампа Хипо K999-312
Нощни лампи

Trousselier - Магическа лампа Море - Бяла 12 V
Нощни лампи

СТЕННА ЛАМПА АПЛИК СПЯЩО ЗАЙЧЕ G165-1W
В наличност
Trousselier - Сгъваем абажур Феи
Детски настолни лампи

LED детски плафониер OXFORD 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Настолна лампа АКВАРИУМ, бял, 1xE27
Детски настолни лампи

Globber - Детска каска Elite Light xs/s ( 48-53 см. ) - Черна

Trousselier - Магическа лампа Балерина - Бял 12 V
Нощни лампи
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Стояща закачалка LINEA, кафява/черна
Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Комплект от 3 LED димируеми крушки Philips Hue WACA E27/8W/230V 2200-6500K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER C35 E14/5W/230V 2200K - Brilagi
E14, LED
В наличност