
Brilagi - LED детско таванно осветително тяло LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K синьо
Детски полилеи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Весело детско таванно осветително тяло.Стимулира детската фантазия и въображението.Подходящо за всяка детска стая и игрална стая.Регулируема в 3 нива на яркост чрез стандартен стенен ключ.Съчетава топла и студена бяла светлина.Функция памет - при включване последните избрани настройки се запазват, докато не ги промените.
| Форма | Кръгъл |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 42 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 340 W |
| Температура на светлината | 3000 K/5700 K |
| Общ светлинен поток | 4900 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W |
| Тип | Детска лампа за таван |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем |
| Series | KIDS Brilagi, KIDS Zuma Line, ASTRONAUTA Zuma Line |
| Производител | Brilagi |

Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност


Нощни лампи
В наличност



Нощни лампи




Нощни лампи
В наличност

Нощни лампи


Детски полилеи
В наличност


Нощни лампи

Детско стенно осветление
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност


Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Мат, от орех
В наличност
230V
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Малък
В наличност