
33,88 €
66,26 лв.
Philips 71795/90/16 - LED Детска настолна лампа DISNEY DORY LED/2,3W/230V
Детски настолни лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 6.57 и с гаранция от 3 години.
| Видове детско осветление | Детски полилеи |
|---|---|
| Стил | Детски |
| Общ светлинен поток | 935 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 23 W |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Детска стая |
| Функция | LED технолигия |
| Входяща мощност | 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Тип | Детски полилей |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | DORY Philips, DISNEY chandeliers |
| Производител | Philips |

Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи

Нощни лампи

Детски настолни лампи


Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност



Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи

Нощни лампи


Детски настолни лампи


Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност


Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност