
11,98 €
23,43 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 13.64 и с гаранция от 3 години.
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
|---|---|
| Тип | Лампа за вграждане |
| Температура на светлината | 4200 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Форма | Кръгъл |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Дълбочина на вграждане | 14,5 mm |
| Монтажен отвор | 205 mm |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W |
| Общ светлинен поток | 1512 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Входяща мощност | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | CIRCLE Baterie centrum, SQUARE Baterie Centrum |
| Производител | Baterie Centrum |




Дърво
В наличностБезплатна доставка






Студено бялa светлина
В наличност




Дърво, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка







Метал
В наличност








Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност