
Immax NEO 07248L-LED Димируема лампа SEMPLICI 36W/230V Wi-Fi Tuya черен + д.у.
История на цените
- 11.05.2026 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 16.10.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло Immax NEO SEMPLICI Smart с елегантността и изчистения си дизайн отговаря на нуждите на съвременния интериор. Регулиране на яркостта, промяна на цветната температура от топла, релаксираща светлина, през естествена, до студен бял нюанс, както и възможност за настройка на персонализирани светлинни режими. Лесно управление дори извън дома чрез приложението Immax NEO PRO или дистанционно управление с ИЧ (включено в комплекта). Пълна съвместимост с Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, Lidl, Tesla, Tuya (SmartLife). УМНА Wi-Fi система с поддръжка на BEACON: Безжично управление чрез Bluetooth протокол. С дистанционното управление можете да контролирате осветлението или крушката от разстояние. Не е необходимо да насочвате дистанционното към устройството (обхват около 20 м). С едно дистанционно могат да се управляват до 30 устройства. Не е необходим хъб (Bridge). Лесна връзка с приложението – просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и множество елементи на умния дом, тя поддържа и охранителни устройства като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който използвате на телефона си.
Спецификации
| Цветова температура | Студено бялa светлина |
|---|---|
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон |
| Общ светлинен поток | 2736 lm |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 190 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Входяща мощност | 36 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Стил | Други |
| Series | AREAS Immax NEO, SEMPLICI Immax NEO |
| Производител | Immax Neo |
Подобни продукти


Brilagi-LED Димируема лампа ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 см черен + д.у.
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло FALCON II LED/80W/230V 40x40 cm черно + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Интелигентен LED панел черен 40 см вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличност
Smart LED панел черен 60cm вкл. LED димиране до топло с дистанционно управление - Knob
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло MOLINA LED/72W/230V 3000-6500K дъб Ø 78 см + дистанционно управление
Дърво, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED Плафониера LED/20W/230V 6500K Ø 33,7 см
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILANA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал
В наличност
Модерна таванна лампа черна 120 см с LED димиращо до топло - Liv
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 34W 230V кафяв с DO
Топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируема лампа WOODY FRAME LED/50W/230V дъб 120x30 см IP44 + д.у.
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED Плафониера LED/12W/230V 6500K Ø 26,3 см
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление PILAR LED/48W/230V 3000-6500K + DO
В наличност
Brilagi - LED плафон с димер SMART LED/24W/230V 43x43 cm Wi-Fi Tuya + дистанционно
В наличност
Модерна таванна лампа черна с LED 120 cm - Liv
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло FALCON WOOD MODERN LED/40W/230V Ø 60 см дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Екстериорна лампа BENE LED/18W/230V 22x22 см IP54
В наличност
Brilagi - Димируем LED таванен плафон POOL LED/48W/230V 3000-6000K 40 cm розов + дистанционно управление
В наличност
Brilagi -LED Димируемо таванно LED осветително тяло SPIRAL LED/56W/230V 3000/4000/6000K+дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED с димер полилей на кабел FALCON SLIM LED/78W/230V 50x50 cm бял + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED повърхностно монтиран панел SALOBRENA LED/31W/230V кафяв
Дърво, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm бяло + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло POOL SMART LED/180W/230V 120 cm бежово Wi-Fi Tuya+дистанционно управление
В наличност
Brilagi-LED RGB димируемо осветително тяло FLOCO LED/30W/230V Wi‑Fi Tuya + LED/6W + дистанционно управление
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
LED Лампа за окачен таван CIRCLE LED/12W/230V 4200K Ø 16,7 см кафяв
В наличност
LED панел черен квадратен вкл. LED 3-степенно димируем - Reeves
В наличност
Kanlux 31535 - LED таванно осветително тяло AZPO LED/22W/230V 42x42 cm IP54 черно
В наличност
Eglo - LED RGBW панел SALOBRENA-C 21W 230V 2700-6500K кафяв + DO
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - SMART димируемо таванно LED осветително тяло/36W/230V Ø 48 см Wi‑Fi Tuya + дистанционно управление
Студено бялa светлина
В наличност
LED Димируем плафон LED/85W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност