
Kanlux 39231 - Повърхностно монтиран LED панел BLINGO UAIO LED/40W/230V 60x60 см CRI 90 UGR<19
Пластмаса, височина, диаметър
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ecolite, който имаме на склад на цена 32.23 и с гаранция от 3 години.
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Офис/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Температура на светлината | 4100 K |
| Общ светлинен поток | 2160 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 140 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | PILO Ecolite |
| Производител | Ecolite |

Пластмаса, височина, диаметър
В наличност





Метал, пластмаса, бяла дневна светлина
В наличност


Студено бялa светлина
В наличност

Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност




Бяла дневна светлина
В наличност


Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Пластмаса
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло, метал, височина
В наличност


Дърво, бяла дневна светлина
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност



Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност