
Модерна релсова система за осветление черна 1-фазна 400 см - Magnetic
Метал, в електрически контакт, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларна лампа. Подходяща за осветление на градини и пътеки. Поради ниската интензивност на светлината се използва предимно като декоративно осветително тяло. Разполага със сензор за здрач, който автоматично включва лампата след залез. Степен на защита: IP44. Време на светене: 6 - 8 ч. Време за зареждане: 6 - 8 ч.Тип акумулатор: AA; Ni-Mh.Капацитет: 600 mAh.
| Тип | Соларна лампа |
|---|---|
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 6 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 20 lm |
| Капацитет | 600 mAh |
| Напрежение | 1,2 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Series | SOLAR Illumax |
| Производител | Illumaxx |

Метал, в електрически контакт, 230V
В наличност

LED ленти, пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка

LED ленти
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, дърво
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Метал, 230V, диаметър
В наличност
LED ленти, стена
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност

Метал, 230V, диаметър
В наличност
Метал, в електрически контакт, 230V
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, метал
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
230V
В наличност

LED ленти, метал
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност




С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
