
Комплект от 6 вградени прожектора бели 17см с регулируем LED Келвин - Стефани
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен таванен осветител с енергоспестяващ LED източник.Степенно димируем чрез класически ключ.Регулируема цветна температура: 3000-6000K.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 375 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 5400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Series | TRIMO Emithor |
| Производител | Prezent |

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, атипичен, комплекти

LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, кухня
В наличност
Кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
