
Prezent 70324-LED Димируем плафон TRIMO LED/50W/230V Ø 60 см бял
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПродукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 7.40 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Квадратен |
| Монтажен отвор | 125 mm |
| Дълбочина на вграждане | 25 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 820 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Series | SHAUN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, дърво, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
