
Лампа LED APP824-CP Gold
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванно осветително тяло, перфектно за баня. Висока степен на защита IP44. Промяна на цвета на светлината стъпково чрез класически стенен ключ. Цветна температура: 3000/4000/6000K.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 96 W |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 9600 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 660 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 96 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Стил | Други |
| Място | Баня/Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 96 W |
| Series | FRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, LED лампи
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностМодерни, индустриални, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, метал, ретро
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни

Метал, модерни, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал

LED лампи

Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност