
Плафон бял вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с Dip Switch - Keane
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампа за таван с вентилатор и дистанционно управлениеЦветовата температура може да се настройва между 3 000 и 6 500 KДруги допълнителни функции са регулируема яркост, функция памет и таймер, които могат да се управляват, както и цветовата температура, чрез дистанционното управлениеДистанционното управление е включено в комплектаВграденият вентилатор има три черни перки, а двигателят му е с мощност 40 WСкорост: 670, 920 или 1 070Ниво на шум: 53, 56 или 59 dB (в зависимост от скоростта)Вентилаторът може да охлажда помещение с максимална площ 15 m2
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Ниво на шум | 59 |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 30 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Място | Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Форма | Кръгъл |
| Series | CADMUS Rabalux, FAUSTINE Rabalux, DALFON Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Ретро
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Метал, модерни, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност