
Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Тип | Лампа |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Series | CLARE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Скандинавски

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Стъкло, пластмаса, модерни

Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност