
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло PINE LED/24W/230V + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 25.04.2025 г. - 99,14 € / 193,9 лв.
- 12.10.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна таванна лампа с високо енергийна ефективност с LED технология.2 вида чипове, осигуряващи превключване между студена и топла светлина.В комплекта е включено дистанционно управление за удобно регулиране на температурата на цвета и интензивността на светлината. Температура на цвета: 3000-6500K.Абажур с ефект на звездно небе.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Входяща мощност | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Дървен декор | Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус |
| Series | LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite, LENA Ecolite |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло PINE LED/60W/230V + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително CARVALHO SLIM 3xE27/60W/230V дъб Ø47 см
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED Плафониера SIRJA WOOD LED/36W/230V Ø 45 см бял/дъб
Ключ за осветление, дърво, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Лампа OAK SLIM 3×E27/60W/230V дъб ø 47 см
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветително тяло NATURAL 3xE27/60W/230V, Ø 47,5 см, бор
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Плафон NATURAL 4xE27/60W/230V ø 57,5 см бор
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Плафон NATURAL 1xE27/60W/230V, Ø 27,5 см, от борова дървесина
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Плафон NATURAL 2xE27/60W/230V, диаметър 37,5 см, от бор
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Плафониера SIRJA WOOD LED/20W/230V Ø 35 см бял/дъб
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Плафон OAK SQUARE 4xE27/15W/230V 48x48 см дъб/бял
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Плафониера SIRIJA LED/36W/230V Ø 45 см бежов
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително CARVALHO SLIM 1xE27/60W/230V, дъб, Ø27 см
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Потолен лампион OAK SLIM 2xE27/60W/230V дъб Ø37 см
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Top Light - LED Димируема таванна лампа LED/24W/230V + дистанционно управление бял
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Лампа NATURAL SLIM 1xE27/60W/230V ⌀ 27см бор
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Лампа NATURAL SLIM 2xE27/60W/230V ⌀ 37см бор
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Плафон SIRJA DOUBLE 2xE27/15W/230V Ø 35 см бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Brilagi - LED Лампа MANAROLA SIMPLE LED/24W/230V 3000K
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED таванно осветление MANAROLA SIMPLE LED/24W/230V 3000K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Duolla - LED таванно осветително CORTINA LED/26W/230V пр. 30 см 4000K розово
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Плафон SIRJA 2xE27/60W/230V Ø 45 см бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Плафон SIRJA DOUBLE 4xE27/15W/230V Ø 45 см бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED Плафон SMART GALAXY LED/36W/230V Wi-Fi Tuya бял/златист + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Azzardo AZ5070 -LED Димируем плафон ANTONIO LED/32W/230V златист + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Плафон CLARE 6xE27/24W/230V Ø 80 см бежов
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Плафон SIRJA 1xE27/60W/230V Ø 35 см бежов
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Brilagi - LED плафон BELLADONNA LED/36W/230V Ø 50 см кремав/дъб
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
RED - Design Rendl - R13485 - LED Лампа LARISA LED/50W/230V бежова
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Потолен лампион OAK SLIM 1xE27/60W/230V, дъб, Ø 27 см
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерна таванна лампа златиста 41 см IP44 - Yuma
Стъкло, модерни
В наличност
Azzardo AZ5073 - LED Димируем плафон ANTONIO LED/50W/230V златист + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
