
Таванно осветително тяло NATURAL 3xE27/60W/230V, Ø 47,5 см, бор
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя RED, който имаме на склад на цена 206.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Входяща мощност | 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W, 280 W |
| Общ светлинен поток | 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm, 4000 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W, 54 W |
| Series | LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red, LARISA Red, CEILING Red |
| Производител | RED |

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност