
Плафон дърво вкл. LED 3-степенно димиране 4-лампи - Navara
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED полилей. Подходящ за вътрешни помещения (IP20). Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Възможност за управление и чрез безплатното приложение NEDES Smart. Приложението е съвместимо със системи Android и iOS. Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цветната температура. Цветна температура: 3000K до 6500K. Функция за запаметяване и режим нощна светлина. Смяна на режимите и чрез обикновен стенен ключ. Възможност за управление на няколко осветителни тела с едно дистанционно. Вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Лека форма | Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 225 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Ъгъл на лъча | 240 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Форма | Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Bluetooth |
| Общ светлинен поток | 3200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W |
| Стил | Други |
| Series | ORBITS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални

Стъкло, кръгъл
В наличност
Кухня
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, модерни, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Дърво, индустриални, кухня
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал
В наличност
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Дърво

LED лампи

Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка