Доволен съм, проверено
История на цените
- 26.05.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 17.04.2025 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 20.03.2024 г. - 19,89 € / 38,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 23,98 € / 46,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 18.18 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Лилав |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 355 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 6 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS GU10 Philips |
| Производител | Philips |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Комплект 6x LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 4000K
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки G9/2,5W/230V 3000K
LED
В наличност
К-кт 2бр. LED димируеми крушки SMART+ A60 E27/6W/230V 2700K - Ledvance
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
КОМПЛЕКТ 3x LED Крушка VINTAGE Philips A60 E27/7W/230V 2700K
E27, LED, ретро
В наличност
К-кт 3бр. LED крушки VINTAGE Philips E27/4,3W/230V 2700K
E27, LED, ретро
В наличност
К-кт 3x LED RGBW Димируема крушка PAR16 GU10/4,7W/230V 2200-6500K Wi-Fi - WiZ
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка от рециклирана пластмаса A100 E27/14W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличност
LED Димируема крушка SMART+ A60 E27/6W/230V 2700K - Ledvance
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Димируема крушка Philips GU10/3W/230V 4000K CRI 90
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED Крушка VALUE PAR16 GU10/6,9W/230V 2700K 36° черен - Ledvance
GU10, LED
В наличност
LED RGBW Димируема крушка Philips Hue White And Color Ambiance E27/6,8W/230V
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
К-кт 2x LED Крушка A60 E27/10W/230V 4000K - Osram
E27, LED
В наличност
LED Крушка Philips PAR16 GU10/4,9W/230V 3000K
GU10, LED
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
WiZ - NFC Самозалепващ се етикет управление на осветлението 4 бр.
В наличност
LED Крушка Philips G9/3,7W/230V 3000K
LED
В наличност
GU10 LED крушка с 3-степенен димер AR70 6W 320lm 2000-3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 Димируема LED Крушка 70mm 6.5W 600LM 3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Дебелостенна инфрачервена лампа PHILIPS PAR38 E27/150W/230V
E27, рефлекторни крушки
В наличност
К-кт 6 бр. LED крушки Philips A60 E27/13W/230V 2700K
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED Димируема крушка RETROFIT A60 E27/11W/230V 4000K - Osram
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 AR70 6W 450lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Крушка LED GLS E-27 8,5W WOJ+14595
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
Крушка LED E27 230V 9W WOJ+14610
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED крушка MR16 GU5,3/5,6W/12V 2700/4000/6500K 36° - Osram
LED, цветен, GU5,3
В наличност
Комплект от 5 LED крушки GU10 3-степенно димиране до топло бяло AR70 6W 320lm 2000-3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Крушка LED GLS E-27 230V 7W COG WOJ+14600
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
К-кт 3x LED Крушка Philips A60 E27/13W/230V 2700K
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10 димируема LED крушка 70 мм 6.5W 600LM 4000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 интелигентни GU10 димируеми LED крушки AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
В наличностБезплатна доставка
Смарт GU10 димируема LED крушка AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Инфрачервена крушка HELIOS R95 E27/100W/230V
E27, рефлекторни крушки
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Разклонител за контакти с превключвател LINEA 3x230V + 5xUSB A/C SCHUKO 1,5 m бял
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност