Продукти, които може да харесате
Комплект от 3 LED крушки Philips A60 E27/13W/230V 2700K
Описание на продукта
Крушките отговарят на изискванията на Eye Comfort - щадят и не уморяват очите ви. Благодарение на LED технологията тези крушки са изключително енергоспестяващи и могат да намалят разходите ви за електроенергия с до 80%.
Спецификации
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 13 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Ъгъл на лъча | 150 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Series | PURPLE BLISTR Philips |
| Производител | Philips |
Препоръчва се

Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 7.5W 800 lm 3000K
GU10, LED
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 500 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 4W 420 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки E14 златни T25 4W 300 lm 2200K
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 LED лампа черна 7W 610 lm 3000K
GU10, LED, цветен
В наличност
Комплект от 5 GU10 LED крушки 35mm 3.5W 180 lm 2700K
GU10, LED
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 450 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 3 димируеми LED крушки Philips Hue WACA GU10/4,7W/230V 2200-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Интелигентна димируема LED крушка GU10 AR70 6W 520lm 2200-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Дебелостенна инфрачервена лампа PHILIPS PAR38 E27/150W/230V
E27, рефлекторни крушки
В наличност
Стартов комплект Philips Hue WACA 3xGU10/4,7W 2200-6500K + устройство за свързване
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10 Димируема LED крушка AR70 6W 320lm 2000K-3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10 LED лампа със сензор за здрач 3W 200 lm 2200K
GU10, LED
В наличност
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 черни 6W 500lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED Filament крушки ST64 Gold 4.5W 450 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки спираловиден филамент ST64 злато 4W 270 lm 2100K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.9W 450 lm 3000K
GU10, LED
В наличност
КОМПЛЕКТ ОТ 10 КРУШКИ ЗА ФУРНА HALOSTAR G4/20W/12V 2700K - Osram
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 3W 310 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 3-степенни димируеми LED крушки 35mm 4W 220 lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10 Димируема LED крушка AR111 11W 810lm 2700K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 LED крушки GU10 AR70 6W 380lm 3000K
GU10, LED
В наличност
К-кт 3x LED Димируема крушка Philips Hue WHITE AMB. GU10/4,2W/230V 2200-6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Инфрачервена крушка HELIOS R95 E27/100W/230V
E27, рефлекторни крушки
В наличност
К-кт 3x LED RGBW Димируема крушка PAR16 GU10/4,7W/230V 2200-6500K Wi-Fi - WiZ
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10 3-степенна димируема LED крушка 70 мм 6,5W 600LM 3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки в Келвин прозрачни 4.9W 400 lm 2200-3000K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Смарт E27 димируема LED крушка A60 прозрачна 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
GU10, LED
В наличност
Комплект от 10 крушки за фурна HALOPIN G9/40W/230V 2700K - Osram
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност



























































