
Индустриална прозрачна крушка E27/100W/240V
E27
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Устойчив на удари, светлинен поток 370lm, живот на продукта 1000 часа.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 40 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Функция | Димируем |
| Форма | Глобус |
| Напрежение | 240 V |
| Общ светлинен поток | 370 lm |
| Тип | Крушка за тежки условия/Класическа крушка |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Количество в опаковката | 1 |
| Тип крушка | A55 |
| Series | CLASSIC BULB NBB, CLEAR NBB |
| Производител | NBB |

E27
В наличност
E27
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност