
LED крушка E27/3,5W/230V 2700K - Osram
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Комплект от 3 интелигентни димируеми крушки. Регулируема цветна температура от 2200K до 6500K. Управляват се чрез приложението WiZ App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи с вашия съществуващ Wi-Fi рутер, без необходимост от допълнителен шлюз. Мониторинг на енергията – приложението WiZ съхранява данни за консумацията на енергия на вашите осветителни тела. Управлявайте осветлението от всяко място чрез смартфон. Персонализирайте сцени с помощта на предварително зададени динамични светлинни режими. Поддръжка на гласово управление чрез Google Assistant, Alexa или Siri. Bluetooth се използва само за сдвояване с приложението.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Цветни | Да |
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED |
| Светлини с rgb | Да |
| Ecologic | Да |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,7 W |
| Тип | LED крушка |
| Функция | Управление чрез телефон/Смарт осветление/Alexa |
| Температура на светлината | 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 345 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Series | BULB WiZ |
| Производител | WiZ |

E27, LED
В наличност
LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

Малък
В наличност



E27, LED
В наличност
Цифрови будилници
В наличност