
LED Крушка GU10/6W/230V 360 lm 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка Philips Hue White Ambiance с цокъл E27.Поглезете се с изключително плавното димиране на топла светлина с най-високо качество благодарение на серията Hue White Ambiance.Превключете от тъмни нива на димирана светлина до комфортна ярка бяла светлина.Светимост в диапазона 2200-4500K.Управлявайте чрез приложението с Bluetooth и ZigBee - управлявайте до 10 крушки със смартфон или таблет, или използвайте системата Amazon Alexa, за да управлявате лампите с гласови команди.Управлявайте до 10 продукта чрез Bluetooth, а с помощта на Hue Bridge ще увеличите лимита си на 50 възможни свързани продукта.Просто трябва да сдвоите лампите Hue с всяко съвместимо с Amazon Echo или Google Home устройство и да се насладите на удобството на това да управлявате смарт лампите само с гласа си. Така бързо ще зададете желаната атмосфера в стаята.За да увеличите лимита на свързаните продукти, трябва да притежавате Hue Bridge - може да се закупи тук.Съвместима със системите Amazon Alexa и Apple Homekit.Можете да откриете още информация за системата HUE в нашата статия.
| Ecologic | Да |
|---|---|
| Тип | LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем/Смарт осветление |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Тип крушка | ST64 |
| Входяща мощност | 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Температура на светлината | 2200-4500 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло |
| Series | WHITE AMBIANCE Philips Hue |
| Производител | Philips |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност