
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 4.5W 360 lm 2700K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите светлини Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което се управлява дистанционно и ви помага да създадете идеалните светлинни условия според предпочитанията, дейността или настроението ви. Комплект 3x LED крушки Philips Hue White And Color Ambiance Essential с цокъл GU10. Регулируеми нюанси на бялата светлина в диапазона на цветната температура 2200-6500K и възможност за избор от до 16 милиона цвята. Насладете се на изключително плавно затъмняване на бялата светлина и на 16 милиона цвята с най-високо качество, благодарение на серията Hue White And Color Ambiance. Преминете от тъмни нива приглушена светлина към ярка, комфортна бяла светлина. Управление чрез приложение чрез Bluetooth и ZigBee - управлявайте до 10 крушки с помощта на смартфон или таблет, или използвайте системата Amazon Alexa и контролирайте осветлението чрез глас. При използване на Hue Bridge вашият лимит се увеличава до 50 свързани устройства. За да увеличите лимита на свързаните устройства, е необходимо да притежавате Hue Bridge. Просто сдвоете осветителите Hue с всяко съвместимо устройство Amazon Echo или Google Home и се насладете на удобството да управлявате умните светлини само с гласа си. Така бързо задавате желаната атмосфера в помещението. Съвместим със системите Amazon Alexa и Apple Homekit. Повече информация за HUE системата ще намерите в нашия статията.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Тип крушка | LED, Енергоспестяващи крушки |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Син |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,7 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 345 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | RGB/LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Количество в опаковката | 3 |
| Series | ESSENTIAL Philips HUE |
| Производител | Philips |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
Малък
В наличност