LED Крушка G9/4W/230V 3000K
LED Крушка G9/4W/230V 3000K
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
Тип крушкаLED
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
ТипLED крушка
ФормаКапсула
ЦокълG9
Входяща мощност4 W
Еквивалент на класическата крушка35 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток460 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Среден живот на ресурса15000 h
SeriesCAPSULE Polux
ПроизводителPolux
Подобни продукти
LED крушка G9/4,6W/230V 4000K
10,42 лв.
LED крушка G9/4,6W/230V 4000K
В наличност
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки ST64 Goldline 5W 380lm 2200K
74,22 лв.