
LED Крушка VINTAGE A60 E27/11W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 2.85 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 48 W |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Входяща мощност | 6 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic

E27, ретро, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, затъмняващи се, ECOlogic
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност