
LED Крушка VINTAGE A60 E27/9W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 4.50 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 11 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Глобус |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
