LED Крушка VINTAGE A60 E27/11W/230V 3000K -  Brilagi
Спецификации
Тип контактE27
Тип крушкаLED
ТипФиламент крушка/LED крушка
Еквивалент на класическата крушка100 W
Гаранционен срок24 месеца
ЦокълE27
Входяща мощност11 W
Температура на светлината3000 K
Напрежение230 V
ФормаГлобус
СтилВинтаж
Количество в опаковката1
Цвят на светлинатаТопло бяло
Общ светлинен поток1521 lm
SeriesLED BULBS Brilagi
ПроизводителBrilagi
Подобни продукти
LED Крушка VINTAGE A60 E27/9W/230V 3000K - Brilagi
10,42 лв.
E27, LED
В наличност
LED Крушка VINTAGE A60 E27/6W/230V 3000K -  Brilagi
9,62 лв.
E27, LED
В наличност
Комплект от 5 GU10 3-степенни димируеми LED крушки 6W 430 lm 2000 - 6000K
78,14 лв.
GU10, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 интелигентни LED крушки E27 G125 Златни 4.9W 470lm 1800-4000K
Смарт E27 димируема LED крушка ST64 кехлибар 4.9W 320 lm 2500K Zigbee
Индустриална крушка за прожектор R63 E27/60W/230V 2700K
3,79 лв.
Brilagi - LED Крушка G40 E12/0,8W/24V 3000K
3,95 лв.
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 2.5W 450 lm 2700K