LED Димируема крушка FILAMENT C35 E14/6W/230V 3000K
Описание на продукта
Продукт директно от производителя NEDES, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE14
Тип крушкаLED
ТипФиламент крушка/LED крушка
Цвят на светлинатаТопло бяло
ЦокълE14
Входяща мощност6 W
Среден живот на ресурса30000 h
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток660 lm
Еквивалент на класическата крушка50 W
Напрежение230 V
Брой цикли на превключване20000 ON/OFF
ФормаСвещ
Ъгъл на лъча330 °
СтилВинтаж
Количество в опаковката1
SeriesC35 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes
ПроизводителNEDES
Препоръчва се
Смарт E27 димируема LED крушка A60 прозрачна 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
35,11 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED RGBW Димируема крушка Philips Hue White And Color Ambiance E27/6,8W/230V
94,9 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 LED крушки 35mm 3.5W 180 lm 2700K
58,58 лв.
GU10, LED
GU10 Димируема LED крушка AR111 11W 810lm 2700K
31,2 лв.
GU10, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 7.5W 800 lm 3000K
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 1W 80 lm 2200K
Комплект от 5 E27 димируеми LED Filament крушки ST64 Gold 4.5W 450 lm 2200K
Смарт G9 димируема LED крушка 2.5W 250 lm 2700K-6500K Zigbee
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 500 lm 2700K
GU10 Димируема в Кельвин LED крушка AR111 11W 700lm 2000-3000K
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 черни 6W 500lm 2700K
48,8 лв.
Комплект 6x LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 4000K
GU10 LED лампа със сензор за здрач 3W 200 lm 2200K
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 4W 420 lm 2200K
-5 %
К-кт 3x LED Димируема крушка Philips Hue WHITE AMB. GU10/4,2W/230V 2200-6500K
Комплект от 5 GU10 50mm димируеми LED крушки прозрачни 4.9W 450 lm 2700K
Комплект от 3 димируеми LED крушки Philips Hue WACA GU10/4,7W/230V 2200-6500K
LED Крушка VINTAGE A60 E27/9W/230V 3000K - Brilagi
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 AR70 6W 450lm 2700K
-11 %