
Nedis LBCHE14T25 - LED крушка за абсорбатор T25 E14/2W/230V 2700K
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с димируемите светлини Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което се управлява дистанционно и ви помага да създадете идеални светлинни условия, съобразени с предпочитанията, дейността или настроението ви. Самостоятелна крушка Philips Hue White And Color Ambiance Essential с цокъл E27. Регулируеми оттенъци на бялата светлина в диапазона на цветната температура 2200–6500 K и възможност за избор сред до 16 милиона цвята. Насладете се на изключително плавно димиране на бялата светлина и на 16 милиона цветове с най-високо качество, благодарение на серията Hue White And Color Ambiance. Преминете от тъмни нива на приглушена светлина към ярко, комфортно бяло осветление. Управление чрез приложение през Bluetooth и ZigBee - управлявайте до 10 крушки с помощта на смартфон или таблет, или използвайте системата Amazon Alexa и контролирайте осветлението с гласа си. При използване на Hue Bridge вашият лимит се увеличава до 50 свързани устройства. За увеличаване на лимита на свързаните устройства е необходимо да притежавате Hue Bridge. Просто сдвоете осветлението Hue с всяко съвместимо устройство Amazon Echo или Google Home и се насладете на удобството да управлявате интелигентните светлини само с гласа си. По този начин бързо ще настроите желаната атмосфера в помещението. Съвместим със системите Amazon Alexa и Apple HomeKit. Повече информация за системата HUE ще намерите в нашия статия.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Цветни | Да |
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | RGB/LED технолигия/Димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | ESSENTIAL Philips HUE |
| Производител | Philips |

E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
