Димируема LED крушка Philips Hue WACA E27/8W/230V 2200-6500K
Спецификации
Затъмняващи сеДа
ЦветниДа
Тип контактE27
Тип крушкаLED
EcologicДа
ЦокълE27
Входяща мощност8 W
Среден живот на ресурса15000 h
Температура на светлината2200-6500 K
Общ светлинен поток806 lm
ТипLED крушка
ФункцияRGB/LED технолигия/Димируем
Еквивалент на класическата крушка60 W
Напрежение230 V