
Смарт E27 димируема LED крушка A60 прозрачна 7W 806 lm 2700-6500K Zigbee
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 2.02 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Тип | LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E12 |
| Входяща мощност | 0,6 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 52 lm |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 24 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | TOP GIRLANDS |
| Производител | Brilagi |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка