
Топла LED крушка E27, 5 W Tropfen - Trio
E27, LED, ECOlogic
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 1.65 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Глобус |
| Стил | Винтаж |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W |
| Series | LED BULBS Brilagi, GIRLANDA + BULBS |
| Производител | Brilagi |

E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, MR16
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
230V, стоящи
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност