
Крушка SMART LED 5W E-27 CW WW 14419
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Paulmann, който имаме на склад на цена 3.72 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Еквивалент на класическата крушка | 32 W |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 5,5 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Количество в опаковката | 5 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB Paulmann |
| Производител | Paulmann |

LED
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
E14, ECOlogic
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, ECOlogic

E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27
В наличност
E14, свещ
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27
В наличност

G4, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност