
Индустриална крушка C35 E14/25W/230V 2700K
E14
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 0.74 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип | Крушка за тежки условия/Класическа крушка |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 340 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 Ra |
| Ъгъл на лъча | 300 ° |
| Среден живот на ресурса | 1000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Тип крушка | C35 |
| Входяща мощност | 40 W |
| Функция | Димируем |
| Series | INDUSTRIAL Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

E14
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E14
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
