
К-кт 5x LED Крушка E14/5,5W/230V 2700K - Paulmann 28783
E14, LED, ECOlogic
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Paulmann, който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 32 W |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 5,5 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Количество в опаковката | 5 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB Paulmann |
| Производител | Paulmann |

E14, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, свещ
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка