LED Крушка E14/8W/230V 3000K
LED Крушка E14/8W/230V 3000K
Описание на продукта
LED крушка 8W е сравнима с класическа крушка с мощност 40W.Ъгъл на осветяване: 160°Индекс на цветопредаване RA > 80.Не е димируема.
ТипLED крушка
ФормаСвещ
ЦокълE14
Входяща мощност8 W
Еквивалент на класическата крушка48 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток620 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча160 °
Среден живот на ресурса17000 h
Количество в опаковката1
Напрежение230 V