
LED Крушка ECOLINE C37 E14/7W/230V 3000K - Brilagi
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 2.02 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 7 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Свещ |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 48 W |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 220 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност



GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка