
LED Крушка E14/7W/230V 3000K 525lm
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Напрежение | 230 V |
| Входяща мощност | 5 W |
| Форма | Глобус |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цокъл | E27 |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Series | BULB Globo |
| Производител | Globo |

E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, GU5,3, MR16
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност