
LED Крушка FILAMENT A60 E27/9W/230V 4000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Използваните LED са бели Филаменти, които създават неутрален визуален ефект. Подходящи за употреба в осветителни тела, където стандартните жълти филаменти имат смущаващ ефект.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm, 1520 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000, 20000 |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Ъгъл на лъча | 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 °, 320 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90, 90 |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Series | A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes, A60 FILAMENT Nedes, LED FILAMENT BULB Nedes |
| Производител | NEDES |

E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност

LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
