К-кт 2бр. LED димируеми крушки SMART+ A60 E27/6W/230V 2700K  - Ledvance
Спецификации
Затъмняващи сеДа
Тип контактE27
Тип крушкаLED
Ъгъл на лъча300 °
ТипLED крушка
СтилВинтаж
ФормаГлобус
ЦокълE27
Входяща мощност6 W
Еквивалент на класическата крушка60 W
Температура на светлината2700 K
Общ светлинен поток806 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Среден живот на ресурса15000 h
Брой цикли на превключване100000 ON/OFF
Количество в опаковката2
Напрежение230 V
Гаранционен срок24 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesSMART+ BULBS Ledvance
ПроизводителLedvance
Препоръчва се
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 3W 310 lm 2200K
37,06 лв.
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 3W 250 lm 2200K
37,06 лв.
GU10, LED
В наличност
LED RGBW Димируема крушка Philips Hue White And Color Ambiance E27/6,8W/230V
94,9 лв.
E27, LED, затъмняващи се
GU10 Димируема LED крушка AR111 11W 810lm 2700K
31,2 лв.
GU10, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 4W 420 lm 2200K
-5 %
Комплект от 5 GU10 50mm LED крушки прозрачни 1W 80 lm 2200K
К-кт 3x LED Димируема крушка Philips Hue WHITE AMB. GU10/4,2W/230V 2200-6500K
Начален комплект Philips Hue WACA 2xE27/8W/230V 2200-6500K + устройство за свързване
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки спираловиден филамент G95 злато 4W 270 lm 2100K