
Комплект от 5 E27 димируеми LED крушки A60 златисти 3W 310 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED димируема крушка с функция за безжично управление. Контролира се чрез приложението LEDVANCE SMART+ Bluetooth App, което може да бъде изтеглено безплатно на вашия смартфон или таблет. Поддържа гласово управление - чрез Amazon Alexa или Google Home. Лесно инсталиране и използване. QR кодът за изтегляне на приложението можете да намерите в галерията.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Ъгъл на лъча | 300 ° |
| Тип | LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Димируем |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 2 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | SMART+ BULBS Ledvance |
| Производител | Ledvance |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
