
Комплект от 3 крушки за фурна HALOSTAR G4/10W/12V 2700K - Osram
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Резервни крушки за фурна с цокъл G9. Крушките са подходящи за температури до 300 °C. Средна продължителност на живота на крушката: 2000 ч. Съгласно регламент на ЕК № 244/2009 не са подходящи за осветяване на помещения в домакинствата.
| Тип | Халогенна крушка/Специална крушка/Крушка за тежки условия |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 40 W |
| Среден живот на ресурса | 2000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 490 lm |
| Функция | Димируем |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 8000 ON/OFF |
| Форма | Капсула |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 Ra |
| Количество в опаковката | 10 |
| Series | HALOPIN Osram |
| Производител | Osram |

G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност

G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Затъмняващи се, Тип G9, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност

GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност