
Таванна лампа бяла вкл. LED 3-степенно димируема 3-светлина - Navara
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПродукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други |
| Общ светлинен поток | 5500 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 35 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 35 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 380 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Series | ROLIMARE Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи

Кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Метал

Модерни, индустриални
В наличност
Ретро
В наличност

Кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност



Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка