
Арт Деко плафон месинг с прозрачно стъкло - Karel
Стъкло, кухня
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CLARE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, кухня
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностМодерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност