
Ръстичен таванен аплик сив 30 см - Drum
Кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Място | Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Стил | Други |
| Входяща мощност | 24 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Брой крушки | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Производител | Eglo |

Кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Метал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Метал

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи


LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка


Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност



Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност