
Globo 41594D2M - LED Димируем плафон DORO LED/24W/230V златист + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 57.92 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,6 W |
| Входяща мощност | 14,6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14,6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Series | MUSURITA Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи



Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал
В наличност


Модерни
В наличност
Метал

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка


Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
