
Таванна лампа в стил Арт Деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно LED регулируемо таванно осветително тяло. Подходящо за осветление на дневна и спалня. Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Осветителното тяло предлага възможност за регулиране на яркостта, промяна на цветната температура, функция памет и нощна светлина. Цветът на светлината може да се настрои и чрез обикновен стенен ключ: 2700/4200/6500K. Вграден е енергоефективен LED източник на светлина.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Входяща мощност | 24 W |
| Форма | Квадратен |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други |
| Общ светлинен поток | 1600 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Тип | Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | DORO Globo |
| Производител | Globo |

Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, пластмаса, модерни


Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен


LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност



Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност