
Таванна лампа от стомана 120 см с LED и дистанционно управление - Liv
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 21 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 21 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2000 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W |
| Series | FLAME Briloner |
| Производител | Briloner |

Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна



Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, скандинавски, атипичен
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, атипичен

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност