
Eglo 83404 - Лампа за таван ELLA 2xE27/60W/230V
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дистанционно управление в комплекта. Благодарение на LED технологията спестявате до 80 % от разходите за енергия.Функция нощна светлина.Функция памет - осветителното тяло запомня последната настройка на светлината и отново се включва в нея.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Функция | Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на лампата | 51 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 5100 lm |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 51 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 51 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 352 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | METAL Top Light |
| Производител | TOP LIGHT |

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
Безплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Стъкло, модерни, ключ за осветление

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка

Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, атипичен


LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Пластмаса, модерни, ключ за осветление

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Мат, от орех
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност

Малък
В наличност
230V
В наличност