
Комплект от 6 вградени прожектора бели 17см с регулируем LED Келвин - Стефани
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 7.85 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Series | FIRE Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка