
Бяло таванно осветително тяло Roda - Sollux
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя HADEX, който имаме на склад на цена 9.09 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Функция | Включен в опаковката трансформатор/LED технолигия |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 148 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 985 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 13 mm |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | M Hadex |
| Производител | HADEX |

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Стъкло
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи


Кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, атипичен
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Пластмаса

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

E27, LED
В наличност