
Eglo 83404 - Лампа за таван ELLA 2xE27/60W/230V
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Поточно осветително тяло ELLA. Това поточно осветително тяло е изработено предимно от опалово стъкло в комбинация с метал. Източникът не е включен в комплекта. Осветителното тяло е подходящо както за монтаж на таван, така и за стенен монтаж.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | ELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
Безплатна доставка
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Пластмаса, модерни, ключ за осветление

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност