
Eglo 83404 - Лампа за таван ELLA 2xE27/60W/230V
Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен и изчистен таванен осветител. Благодарение на високия клас защита IP44, осветителят е защитен от прах и пръскаща вода. Включва високочестотен сензор за движение. Ъгъл на засичане: 360°. Обхват на сензора: до 16 м. Време на осветяване: от 10 секунди до 12 минути. Светлинен сензор за здрач: 3 - 2000 лукса. Препоръчителна монтажна височина: 2,5 м.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Функция | Със сензор |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Series | MARTIN Ecolite, MAKARON Ecolite, HECTOR Ecolite |
| Производител | Ecolite |

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, комплекти
В наличност


Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност



С пейка, модерни, шкафове
В наличност